تبلیغات

تور رودخانه دیمکی آلانیا

اگر تور آلانیا را انتخاب کرده اید و آنرا به تور آنتالیا و تور استانبول ترجیح داده اید ، مطمئن باشید پشیمان نخواهید شد . این تور نیز خاطرات خوشی را برایتان رقم خواهد زد .  آلانیا شهر ساحلی ترکیه آرامش بینظیری دارد و برای یک استراحت مطلق و تمدد اعصاب مناسب است . طبیعت این شهر روح را طراوت می بخشد و بسیار انرژی بخش می باشد . با رفتن به جاهای تفریحی آلانیا  میتوانید ساعات خوشی را تجربه کنید . یکی از این تفریحات تور رودخانه دیمکی آلانیا ست .  
http://www.turkeyhotel.ir

تور دیمکی آلانیا

http://www.turkeyhotel.ir

رودخانه دیمکی آلانیا

river-clip-art رودخانه Dimcay آلانیا ، از ارتفاعات قونیه جریان میگیرد و در شرق آلانیا جریان دارد و سپس بعد از طی ۲۰۰ کیلومتر به دریای مدیترانه میریزد . از آب این رودخانه مزارع موز آبیاری می شوند که در رشد اقتصادی منطقه تاثیر گذار است و بر روی رودخانه سدی واقع شده که سهمی از تامین برق منطقه را بعهده دارد . اما در واقع اینها در تبدیل کردن این رودخانه به یک جاذبه گردشگری ، تاثیر گذار نبوده اند ! طبیعت زیبا ، آب و هوای مطبوع ، رستورانهای عالی و غار باشکوه دیمکی مهم ترین دلایل جذب گردشگران به این منطقه است .

http://www.turkeyhotel.ir

تور رودخانه دیمکی آلانیا

hiking-clipart-qpr  تور رودخانه دیمکی یکی از مهم ترین تفریحات آلانیاست . این تور کلاسیک آلانیا برای مردم ترکیه نیز بسیار جذاب است و و یکشنبه ها در رستورانهای کنار رودخانه دیمکی جای سوزن انداختن نیست . این ییلاق تنها ۸ کیلومتر از آلانیا فاصله دارد و هر نیم ساعت یکبار یک اتوبوس از میدان شهر به سمت آن حرکت می کند . در روزهای گرم تابستان ، مردم آبتنی کردن در این رودخانه را به خاطر خنک بودنش به آبتنی در دریا ترجیح می دهند . حتی اگر دمای آب دریا ۴۰ درجه باشد ، سردی آب رودخانه دیمکی شما را شوکه خواهد کرد .

http://www.turkeyhotel.ir

رودخانه دیمکی از جاهای تفریحی آلانیا

0060-0808-2613-5160_Family_Dining_in_a_Fancy_Restaurant_clipart_image-qprدر اکثر رستورانهای این منطقه برای ناهار ماهی قزل آلا تازه سرو میشود و شما می توانید در تور رودخانه دیمکی آلانیا خود را به یک پرس ماهی خوشمزه دعوت کنید و طعمش را تا مدتها از یاد نبرید . برخی رستورانها تختهایی در مسیر رودخانه گذاشته اند که میتوانید بر روی آنها بنشینید و پاهای خود را در آب بگذارید تا ناهارتان آماده شود .

http://www.turkeyhotel.ir

رستورانهای رودخانه دیمکی آلانیا

http://www.turkeyhotel.ir

تور رودخانه دیمکی آلانیا

turkeybumper-clipart-park-clipart-the-park-clipartنگران کودکان خود در این پیک نیک یک روزه در آلانیا نباشید . در برخی جاهای این مسیر زیبا و سرسبز شهربازیهای کوچکی ، برای سرگرمی کودکان در نظر گرفته شده است . استخرهایی کوچکی برای آبتنی نیز وجود دارد . تور جیب سافاری در دیمکی آلانیا برپا می شود و در یکی از رستورانها سازماندهی می شود که تجربه آن بعنوان یکی از تفریحات ترکیه ، خالی از لطف نیست .

http://www.turkeyhotel.ir

رودخانه دیمکی از جاهای تفریحی آلانیا

+ نوشته شده توسط Minagarmehei در جمعه، ۱۹ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۳:۰۴ قبل از ظهر، ۸ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha