تبلیغات

دره پلدار آنتالیا

در سفر ترکیه می بینید که آنتالیا بخاطر طبیعت زیبایش بیش از سایر شهرهای ترکیه مورد توجه گردشگران قرار می گیرد اما نباید از این موضوع صرف نظر کرد که تاریخ ترکیه در سراسر آنتالیا به چشم می آید . آثار تاریخی زیادی در این استان قرار دارد که از بهترین سایت های تاریخی دنیا محسوب می شوند و طبیعت زیبای اطراف آنها ، تور آنتالیا را برای گردشگران به خاطره ای فراموش ناشدنی تبدیل می کند . یکی از بهترین تفریحات آنتالیا ، رفتن به دره پلدار آنتالیا ست .
http://www.turkeyhotel.ir/

دره پلدار آنتالیا

antalya_clip_art

 دره پلدار آنتالیا یکی از کاملترین جاذبه های گردشگری آنتالیا ست . طبیعت زیبا و ویرانه های باستانی ، منظره ای شگفت ایجاد کرده اند . در تور دره پلدار آنتالیا ماجراجویی های متنوعی پیش روی شماست : ۱ – کوهپیمایی در جاده از پل Oluk به سمت منطقه باستانی سلگه ، ۲ – قایق سواری در جریان رودخانه Köprü آنتالیا ، ۳ – کمپینگ در دامنه  کوههای Dedegöl ، البته می توانید شنا کردن در رودخانه ، صرف غذاهای دریایی در رستورانهای مشرف به رودخانه و گشت و گذار در پارک ملی این منطقه را نیز به موارد بالا اضافه کرد .

http://www.turkeyhotel.ir/

پل بوگروم (Büğrüm)

http://www.turkeyhotel.ir/

رودخانه کوجادره (Kocadere)

historic_church_clip_art

 دره پلدار آنتالیا در شمال شرقی آنتالیا و در جهت تاشاگیل(Taşagil) و بش کوناک (Beşkonak) قرار دارد و بخاطر مناظر زیبایش شهرت دارد . جاده از روی یک رودخانه کوهستانی و از میان جنگلهای بکر با آبشارهای خروشان رد می شود . وقتی به پارک ملی کورپولو کانیون در ۹۲ کیلومتری آنتالیا می رسید  دره زیبایی غنی از گونه های گیاهی و جانوران خواهید دید . دره ۱۴ کیلومتر در امتداد رودخانه پلدار امتداد پیدا می کند و عمق آن در بعضی جاها به ۴۰۰ متر نیز می رسد .پل رومی اولوک ، بر روی کانیون و پل بوگروم (Büğrüm) بر روی رودخانه کوجادره (Kocadere) ، شاهکار مهندسی زمان خود بودند .علاوه بر موارد فوق در این منطقه ویرانه های یک کلیسای کوچک که مربوط به قرن هفتم میلادی ، قنات ، و برج پادگان که حدودا ۷۰۰ متر ارتفاع دارد ، ارزش بازدید را دارند .

http://www.turkeyhotel.ir/

منطقه باستانی سلگه

http://www.turkeyhotel.ir/

منطقه باستانی سلگه

river-clip-art

 وقتی به پارک ملی کورپولو کانیون پا می گذارید می توانید یکی از جاذبه های زیر را انتخاب کنید و تور خود را ادامه دهید :  حرکت در جهت شهر باستانی سلگه (Selge) یا صعود به به مرتفع ترین قله کوهستان دده گول (Dedegöl) با ارتفاع ۲۹۹۲ متر . کوهنوردان نمی توانند در مقابل کوهنوردی ، اکتشاف و اردو زدن در این منطقه خوش منظره و با ابهت مقاومت کنند . کیلومترها در اطراف رودخانه درختان سرسبز وجود دارد و یک روز تعطیلات شما را به یادماندنی می کند . این نقطه یکی از بهترین نقاط برای شروع قایق سواری است . افراد بی تجربه ابتدا با نحوه قایق رانی در آب های خروشان آشنا می شوند. زیبایی رودخانه با دیدن مناظر و چشم اندازهایی که در طول مسیر قایق سواری در پیش چشم افراد قرار می گیرد دوچندان می شود .

http://www.turkeyhotel.ir/

کوههای Dedegöl

تور آنتالیا فرصتی ست که زیباترین جاذبه های گردشگری در آنتالیا از نزدیک ببنید و از آنها لذت ببرید . مطمئنا بهار صل خوبی برای دیدن این زیبایی هاست .
http://www.turkeyhotel.ir/

پل بوگروم (Büğrüm)

+ نوشته شده توسط Minagarmehei در یکشنبه، ۷ تیر ۱۳۹۴ ساعت ۵:۳۸ قبل از ظهر، ۶ بازدید ، بدون دیدگاه
هیچ نظری برای این نوشته وجود ندارد، شما اولین نظر را بنویسید ...
 captcha